Zawartość strony

Ta strona internetowa służy jedynie do agregacji publicznych treści z innych serwisów, na podstawie nagłówków Open Graph/Feedów RSS,ATOM, i prezentowania ich w formie listy. Treści te są wyświetlane wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych. Wszelkie treści prezentowane na tej stronie pochodzą z zewnętrznych źródeł, i choć dokładamy wszelkich starań, aby zachować aktualność i dokładność informacji, nie ponosimy odpowiedzialności za ich kompletność ani wiarygodność.

Zgoda na Korzystanie z Treści

Korzystając z tej strony, użytkownik potwierdza, że rozumie i akceptuje, iż treści prezentowane są na podstawie nagłówków Open Graph/Feedów RSS,ATOM innych stron internetowych. Wszystkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do tych treści należą do ich pierwotnych autorów i/lub właścicieli.

Użytkowanie na Własne Ryzyko

Jeśli uważasz, że treść prezentowana na tej stronie narusza prawa autorskie, jest niezgodna z regulaminem, lub w inny sposób jest problematyczna, prosimy o zgłaszanie tego faktu na adres redakcja@malechowo.com.

Polityka Prywatności

Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności, która określa, w jaki sposób zbieramy, przechowujemy i przetwarzamy dane użytkowników.